Jakie jest potrzebne napięcie do zasilania urządzeń rekreacyjnych?

Dysponujemy przedłużaczami jednofazowymi o długości do 50m do każdego urządzenia, jednak najlepiej, aby w pobliżu urządzeń był dostęp do źródła napięcia jednofazowego 230 V, zabezpieczonego wyłącznikiem nad prądowym min. C10 lub B16 (przynajmniej 2KW/ 230V/16A) najlepiej kilku źródeł (w zależności od ilości planowanych urządzeń).

Do Małej Gastronomi do Lodów Włoskich oraz GOFRÓW potrzebne jest źródło napięcia trójfazowego 3×230 V, zabezpieczonego wyłącznikiem nad prądowym min. C16 lub B25 (przynajmniej po 5 kW / 400V/ 25A).

Na większe imprezy gdzie zamawiane są zestawy powyżej 3 urządzeń posiadamy przedłużacze trójfazowe tzw. siłowe (prąd max. 25A)(tj. na 400V/ 25A) o długości 50m i rozdzielnice siłowe 400V na 230V, z których możemy zbudować linie zasilania do urządzeń – wówczas jest mniejszy spadek napięcia oraz mniejsza plątanina kabli.

Jednak najlepiej, aby w pobliżu w/w urządzeń był dostęp do źródła napięcia trójfazowego 3×230 V, zabezpieczonego wyłącznikiem nad prądowym min. C16 lub B25 (tj.400V/ 25A) najlepiej kilku źródeł (w zależności od ilości planowanych urządzeń).

Jeżeli odległość od źródła zasilania do najbliższej atrakcji jest większa niż 50m, prosimy o poinformowanie nas o tym podczas składania zamówienia.

W przypadku braku możliwości zapewnienia odpowiedniego źródła zasilania przez organizatora możemy zapewnić agregaty prądotwórcze, lecz trzeba to wcześniej uzgodnić. Wiąże się to jednak z dodatkowymi kosztami i musi stanowić zapis w umowie.